Hizmetlerimiz

Servis

Servis

Profesyonel çözümler için ŞENSAN MAN... MAN'ın yetkili servisi olan ŞENSAN uzman kadrosu, geniş yedek parça ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz hizmet anlayışımız ile 7/24 teknik destek, size özel atanan müşteri temsilcisi, Yardım Masası, müşteri ilişkileri yöneticisi, servis seviye garantisi ve müşterilerimizin taleplerini dinleme ve bilgilendirme panelleri ile hizmet kalitemizi en üst noktaya çıkarmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz, 7/24 0530 237 06 03 numaralı acil telefon hattını arayarak ya da e-posta göndererek problem bildiriminde bulunabilir. 0530 141 68 56 ve 0216 394 50 60 numaralı telefonlarda da müşteri ilişkiler ve servis pazarlama elemanlarımız problemlere anında müdahale edilmesini sağlayabilir. Ayrıca teknik tüm konulara ilişkin bilgi ve destek de alabilirsiniz.


Sigorta

Bir kamyon veya otobüsün alımı yüksek bir yatırımdır ve sadece aracınız sizin için yollarda olduğunda masrafını çıkarır. Bu yollarda ise kimsenin öngöremediği başkasından veya sizden kaynaklı hasar tehlikeleri mevcuttur. Bu yüzden bireysel finansman çözümünüzü uygun sigorta ürünüyle kombine edin. Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz size en uygun önlem ve kapsamlı koruma sunuyor. Böylelikle kesinlikle güvenli bir şekilde hedefinize ulaşırsınız. Daha fazla bilgi almak için İLVE Sigorta ve Aracılık Hizmetleri'nin (0266) 412 51 90 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Sigorta

Yedek Parça & Aksesuar

Yedek Parça & Aksesuar

MAN Orijinal yedek parça ve aksesuarları her zaman ilk tercihtir. Geniş yedek parça yelpazesi ile 5000 kalem yedek parça bulundurmaktadır. Stok parça bulunabilirliği ise %90 seviyelerindedir. MAN Orijinal yedek parçalarından en iyi kaliteyi alabilirsiniz. Yedek parça ve aksesuarlar, MAN yönetmeliklerine uygun olarak üretilir. En sıkı kalite standartlarımıza uygunluk konusunda kontrol edilirler. Yüksek güvenilirlik ve ekonomiklik kapsamında müşterilerimizin kullanımına sunulur. Bu parçalara yönelik dünya çapında 12 aylık bir garanti hizmeti verilmektedir.


Filo Kiralama

ŞENSAN, operasyonel araç ve filo kiralama hizmetlerinde; kişi ve kurumların ihtilaçlarına her anlamda en doğru çözümleri bulmayı hedefleyerek, en yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile uygun çözümler üretmektir. 12, 24, 48, 60 aylık sürelerle operasyonel kiralama yapılmaktadır. ŞENSAN kamyon kiralamanın bir hizmet alımı olduğunu müşterilerimize hissettirebilmek ve sektörde örnek teşkil edebilecek bir firma olabilmek için çabalamaktadır. Günümüz bütünleşmiş pazarlama iletişiminde, gittikçe artan bir rekabet ortamı ile iç içeyiz. Bu yoğun rekabet ortamında; öz sermayenin güçlü olması, şirketlere özellikle, kriz dönemlerinde daha rahat hareket kabiliyet yaratmakta ve rakiplerine nazaran pazarda daha yüksek pazar paylarını kazanmalarını sağlamaktır. Operasyonel kiralama ile kiralamaya konu olan yeni ya da mevcut araç ve çekicilerimizin periyodik servis, bakım-onarımı yapıldığından, şirketler personel ve muhasebe işlemlerinden, zaman açısından tasarruf sağlarlar. Bu konuda detaylı bilgi almak için ŞENSAN şubeleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Kiralık araç sistemi şirketiniz için;

  1. Yatırım maliyetleriniz olmaz.
  2. Gider maliyetleriniz sabitlenir.
  3. Banka kredilerini başka ihtiyaçlarınız için kullanırsınız.
  4. Daha az gelir ve kurumlar vergisi.
  5. İş gücü kaybınız olmaz.
  6. Sigorta riski ve vergi maliyetiniz yok.
  7. Araç yenileme derdiniz yok.


Filo Kiralama

Garanti

Garanti

Yeni aracınızın garantisi satış faturasının kesildiği tarihten itibaren başlayarak - MAN tarafından tanımlanmış olan yürür aksam parçaları (motor, şanzıman ve tahrikli akslar) için 2 yıl sınırsız kilometre - Bunlar dışında kalan diğer tüm parçalar için 1 yıl sınırsız km garantisi olup, eğer 2. yıl içerisinde araç 200,000 kilometreyi doldurmamış ise, araca 200,000 kilometreyi geçene kadar 2. yıl içerisinde garanti verilmektedir… Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için tanımlanmış zaman ve kilometrelerdeki bakımlarının yetkili servislerimizde yaptırılmış olması gerekmektedir. Garanti Hizmetleri sadece MAN yetkili servisleri tarafından verilmektedir. Garanti kapsamı dışında kalan durumların tam listesi için garanti kitapçığınıza başvurunuz.


MAN TopUsed

30'dan fazla ülkede, 36 MAN TopUsed merkezinde tüm marka ve modellerde (kamyon ve otobüs) birinci sınıf ikinci el ticari araçların satışını yapıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz kamyonu veya otobüsü benzersiz araç bulma programımız ile bulun ve araçlarımızın yüksek kalitesinden siz de faydalanın. Avrupa çapında ikinci el araç garantileri, özel finansman çözümleri, size uygun onarım ve bakım sözleşmeleri ile araç modifikasyonları gibi kişiye özel hizmetler ile istediğiniz araca sahip olmanızı sağlıyoruz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

MAN TopUsed

Finans

Finans

MAN Financial Services, ürün ve hizmet gamı göz önüne alındığında dünyanın en önde gelen, lider finans şirketler grubu olan Volkswagen Financial Services A.G.'nin Türkiye'de hizmet veren ağır ticari araç finansman şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Hizmet portföyümüz MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. ile MAN bayilerinden satın alınacak kamyon ve otobüslerin finansmanını içermektedir. MAN Financial Services, Türkiye'deki kardeş şirketi olan MAN Ticari Araçlar Grubu'nun satışlarını desteklemekte ve böylece müşterilerinin önemli derecede katma değer kazanmasını sağlamaktadır. İlkesi, sunduğu finansman olanaklarıyla müşterisinin tek noktada tüm ihtiyaçları için etkin sonuca ulaşmasını sağlamaktır. MAN Financial Services, müşterilerine; esnek ödeme planları, 48 aya varan vade seçenekleri ve kredi kullanımının sonrasında dahi finansal danışmanlık hizmeti vererek hizmet yelpazesini müşterilerinin taleplerine göre günün şartlarına uyumlu hale getirmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için ŞENSAN şubeleri ile irtibata geçebilirsiniz.